KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7574014
nr 757 4014
Etsning
signerad, Modell med äpple, motivets mått: 40 x 37
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 maj 2012
kl 19:54:17
150 kr
250 kr
300 kr
700 kr
6
850 kr